COBPAR100W
COBPAR100W
Availability:
A-000000-01634
EAN code: 4052809266718
LED PAR with 100W weißer COB LED, 3200K, 100°, 4640Lux @ 1m
Specifications
| Product type: LED COB PAR spotlight |
| Color spectrum: warm white |
| LED number: 1 |
| LED type: 100W |
| Beam angle: 100 ° |
| DMX input: 3-pin XLR male |
| DMX output: 3-pin XLR female |
| DMX mode: 3 channels |
| DMX functions: Master Dimmer, Stroboscope |
| Standalone functions: Master / Slave operation |
| Controls: Mode, Setup, Up, Down |
| Display elements: 4-digit LED display |
| Operating voltage: AC100-240V, 50/60 Hz |
| Power consumption: 120W |
| Power supply connection: Power cord |
| Housing material: ABS plastic |
| Housing color: black |
| Dimensions: 370 x 250 x 250mm |